Aktualitet

A do të vijojnë reshjet e shiut? Moti befason sërish, zbuloni surprizat për sot

Moti –  E marte, 20 Prill 2021

Sipas MeteoAlb: Vendi yne MBETET me vranesira te shpeshta, KU do te krijojne mundesi per reshje te pakta ne pjesen me te madhe te territorit. POR parashikohet permiresim gradual i motit gjate oreve te pasdites dhe mbremjes, duke bere qe oret e nates te sjelli dominim te kthjellimeve.

Temperaturat e ajrit do të MBETEN te pandryshuara në mëngjes, POR do te rriten ne mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 3°C deri në 17°C.

Era do fryjë e lehte ne toke dhe mesatare ne det me shpejtesi 35 km/h nga drejtimi Perendimor – Jugperendimor duke krijuar dallgëzim 3 balle.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker