Aktualitet

Aksident i frikshëm, furgoni i mallrave del nga rruga dhe përmbyset

Një furgon mallrash ka dalë nga rruga duke u përmbysur.

Aksident ndodhi në aksin Lushnje-Rrogozhinë, teksa furgoni rrëshqet nga rruga.

Furgoni ka rrëshqitur pranë rotondos së Grabjanit.

Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka pa pasoja në njerëz.

Prezenca e lartë e borës se ngrirë në rrugë ka bërë që ky aks rrugor të jetë i rrezikshëm për drejtuesit e automjeteve, ashtu si thuajse të gjitha akset e vendit.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker