Aktualitet

Aksident i rëndë në Lushnjë. Humbin jetën vajza dhe babai

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur në Kolonjë të Lushnjës ku kanë humbur jetën dy persona, baba e bijë.

Mësohet se aksidenti ka ndodhur tek rrethrrotullimi i Kolonjës pak minuta më parë. Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit fatal dhe identiteti i dy viktimave. Sipas informacioneve të para, makina ka dalë jashtë kontrollit dhe ka përfunduar në kanal. 

Pritet që policia të publikojë detaje nga aksidenti.

Voranews.al

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker