Aktualitet

Aksident në seri në Qafën e Llogarasë, 3 automjete përplasen mes tyre, rradhë kilometrike në rrugë(Foto)

Dy makina janë përplasur kokë më kokë në Qafën e Llogarasë sot rreth mesditës. Në aksident është përfshirë edhe një mjet tjetër. Aksidenti ka ndodhur porsa zbret nga Llogaraja për në Palasë.

Ende nuk ka ndonjë informacion paraprak nga ana e policisë, por deri më tani nuk raportohen për viktima.

Ky aksident ka shkaktuar një trafik të rënduar të dhjetëra e qindra pushuesve që i janë drejtuatr bregdetit të jugut këtë fundjavë.

Policia po mundohen të zhbllokojë situatën.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker