Aktualitet

Aksident në Tiranë-Durrës, makina përfundon mbi trafikndarëse

Një aksident raportohet të ketë ndodhur këtë pasdite në aksin Tiranë-Durrës. Një makinë ka humbur kontrollin në Kashar, pak minuta më parë.

Siç shihet nga pamjet mjeti ka përfunduar mbi trafikndarëse. Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar.

Në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet e policisë, ndërsa paraprakisht dyshohet se shkak i aksidentit të jetë bërë shpejtësia tej normave të lejuara.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker