Aktualitet

Alternime kthjellimesh dhe vranësira, parashikimi i motit për ditën e sotme

Sipas parashikimeve të MeteoAlb kthjellimet dominojnë motin në pjesën më të madhe të shqipërisë gjatë paradites. Por mesdita sjellë kalime vranësirash nëpër terrior duke rrezikuar ndonjë shi në jugperëndim.

Parashikohet që edhe nata të vijojë në të njëjtat kushte atmosferike.

Temperaturat e ajrit ulen në mëngjes por rriten në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -2°C në zonat malore deri në 15°C në Jugperëndim.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker