Aktualitet

Atentati në Tiranë, shënohen 2 të vdekur brenda Audit

Dy persona kanë mbetur të vdekur si pasojë e të shtënave me armë zjarri drejt një mjeti të llojit ‘Audi’ në zonën e Astirit në Tiranë. Mësohet se të dy trupat e pajetë janë ende brenda mjetit me ngjyrë të bardhë që ndodhej i parkuar pranë një kryqëzimi në zonën e Astirit në momentin që u qëllua me breshëri plumbash.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker