Politikë

Basha: Rama nuk mund të zgjidhë asgjë. Më 25 prill ne do të sjellim ndryshimin

TIRANË– Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha vijon sërish me thirrjet kundrejt qeverisë Rama. Mëngjesin e sotëm ai shkruan në ‘Facebook’ se pas 8 vitesh dështime Rama nuk mund të zgjidhë dot më asgjë. Kjo gjë do të ndryshojë sipas Bashës pasi më 25 prill, Rama do të humbë dhe Shqipëria do të fitojë.

POSTIMI:

‘Pas 8 vitesh dështime, Rama po flet për atë që do të bëjë. Pas 8 vitesh dështime, Rama nuk mund të zgjidhë asgjë. Ne mundemi. Më 25 prill ne do të sjellim ndryshimin – Rama do të humbasë dhe Shqipëria do të fitojë’

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker