Aktualitet

Basha: Rritja e çmimeve të energjisë i ka varfëruar shumë shqiptarët

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka ndarë një mesazh me qytetarët ku kërkon që të bashkuar të sjellin ndryshimin. Mëngjesin e kësaj të marte, kryedemokrati Basha ka publikuar një video, në të cilën thuhet se çmimet e energjisë në Shqipëri janë më të lartat në Ballkan. Basha thotë se megjithëse premtoi se do i ulte ato, kryeministri Rama dështoi.
“Rritja e çmimeve të energjisë i ka varfëruar edhe më shumë shqiptarët. Mjaft më”, shkruan kreu i PD.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker