Aktualitet

Berisha zbulon datën: Ja kur do e mbledhim Kuvendin Kombëtar të PD-së

Ish kryeministri Sali Berisha njoftoi nga Lezha datën e mbledhjes së Kuvendit Kombëtar që do mbahet më 11 dhjetor.
“Kam kënaqësinë që këtu nga qyteti i Lezhës të shpall datën e mbledhjes së Kuvendit Kombëtar të PD. Ky Kuvend do të mblidhet më 11 dhjetor”, deklaroi Berisha.
Ai tha se ky Kuvend do të jetë për rithemelimin dhe demokratizimin e PD.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker