Aktualitet

Breshëri automatiku në Elbasan

ELBASAN– Të shtëna me armë janë raportuar pak minuta më parë në aksin Elbasan-Mëngël.

Për momentin asnjë person nuk është paraqitur si i plagosur në spital. Të shtënat me arëm janë dëgjuar nga banorët e zonës.

Policia ndodhet në vendngjarje.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker