Aktualitet

Burri nga Tirana tenton të vrasë veten, pret damarët e dorës

Një 61-vjeçar me iniciale B.Sh ka tentuar t’i japë fund jetës duke u vetëvrarë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Babrroit, rreth orës 17:15 minuta.

Ai është nisur menjëherë në spital dhe aktualisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Kamzë/Informacion paraprak

 Më datë 24.01.2023, rreth orës 17:15, në Babrru, në banesë, shtetasi B. Sh., 61 vjeç, ka tentuar të presë damarët e dorës. Aktualisht ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

 Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker