Aktualitet

Burri rreh 14-vjeçaren në Sarandë, ndërhyn policia

Policia e Sarandës ka arrestuar një 45-vjeçar pasi gjatë ditës  së djeshme rrahu një të mitur në qytet. Burime bëjnë me dije se burri ka qëlluar 14-vjeçaren për motive të dobëta duke u shkaktuar dëme fizike.

Ndërkohë, një 33-vjeçar është arrestuar pasi goditi me grusht punonjësin e burgjeve.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker