Art

Kush është 17-vjeçari shqiptar që u shpall kampion noti në tre shtete

Kush është 17-vjeçari shqiptar që u shpall kampion noti në tre shtete

Dalvin Elezi është shpallur kampion noti në tre shtete: Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni e Veriut. 17-vjeçari nga Durrësi rrëmbeu vendin…
LAJMI I FUNDIT/ 3 të vdekur në Kosovë, dyshohet se janë nga Shqipëria

LAJMI I FUNDIT/ 3 të vdekur në Kosovë, dyshohet se janë nga Shqipëria

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Raçë të Gjakovës në Kosovë. Express raporton se nga…
Kush do të prezantojë “Portokallinë” pas largimit të Eneda Tarifës

Kush do të prezantojë “Portokallinë” pas largimit të Eneda Tarifës

Portokalli” rifillon sezonin e ri së shpejti dhe vetëm pak kohë më parë, Eneda Tarifa tha se nuk do të…
Kinemaja shqiptare konkurron në Amsterdam

Kinemaja shqiptare konkurron në Amsterdam

Regjisori shqiptar Ervin Lera, po merr pjesë këto ditë në Festivalin Ndërkombëtar të Amsterdamit, me filmin e tij “Emancipimi i…
Rudina Magjistarit i ndodh e papritura, të ftuarit nuk i shkojnë në emisionin, ja arsyeja

Rudina Magjistarit i ndodh e papritura, të ftuarit nuk i shkojnë në emisionin, ja arsyeja

Çifti i njohur i muzikës, Mihrije Braha dhe Naim Abazi ishin të ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit  por për…
Agron Llakaj poston foton e bashkëshortes dhe rrëqeth me postimin e tij

Agron Llakaj poston foton e bashkëshortes dhe rrëqeth me postimin e tij

Agron Llakaj fitoi disa javë më parë betejën me Covid-19, së bashku me bashkëshorten e tij, Kostandinën.Aktori rrëfeu se sëmundja…
Anxhela foli për zhurmën e Eurovizionit…

Anxhela foli për zhurmën e Eurovizionit…

Pak ditë më parë portalet u mbushën me një lajm sipas të cilit fituese e “Festivalit të Këngës” këtë vit…
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker