Art

Luizi nominohet sërish për të lënë shtëpinë e BBV, kush janë katër banorët e tjerë

Luizi nominohet sërish për të lënë shtëpinë e BBV, kush janë katër banorët e tjerë

Këngëtari Luiz Ejlli është sërish mes pesë të nominuarve për të lënë shtëpinë e Big Brother Albania këtë javë. Luizi…
Mirush Kabashi i prek të gjithë me poezinë prekëse

Mirush Kabashi i prek të gjithë me poezinë prekëse

Mirush Kabashi është i ftuari i parë i emisionit “Shqiptarët për Shqiptarët” për këtë të shtunë. Me një interpretim të…
Ekspozitë në Shijak/Elton Arbana mbështet fëmijët e talentuar në pikturë.

Ekspozitë në Shijak/Elton Arbana mbështet fëmijët e talentuar në pikturë.

Qendra Kulturore e Fëmijëve Shijak sot organizoi ekspozitën “Artisti i ri” me krijimet artistike të nxënësve të shkollave 9-vjeçare të…
Escobar mbërrin në Kryeministri, takohet me Ramën

Escobar mbërrin në Kryeministri, takohet me Ramën

Kujtojmë se Escobar më herët u takua me ministren për Europën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaccka dhe kryetarin e…
Kryebashkiaku Arbana reagon ndaj gazetares së Top Channel: Mos shtrembëro të vërtetën!

Kryebashkiaku Arbana reagon ndaj gazetares së Top Channel: Mos shtrembëro të vërtetën!

Pas një kronike të shfaqur në edicionin informativ të Top Channel për një familje që pretendon se bashkia Shijak nuk…
Francë, flamur i madh do të valëvitet nga Kulla Eiffel në shenjë të organizimit të Olimpiadës 2024

Francë, flamur i madh do të valëvitet nga Kulla Eiffel në shenjë të organizimit të Olimpiadës 2024

Të dielën, një flamur i madh do të valojë nga Kulla Eiffel, për të cilën organizatorët olimpikë në Paris theksojnë…
Kush është 17-vjeçari shqiptar që u shpall kampion noti në tre shtete

Kush është 17-vjeçari shqiptar që u shpall kampion noti në tre shtete

Dalvin Elezi është shpallur kampion noti në tre shtete: Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni e Veriut. 17-vjeçari nga Durrësi rrëmbeu vendin…
LAJMI I FUNDIT/ 3 të vdekur në Kosovë, dyshohet se janë nga Shqipëria

LAJMI I FUNDIT/ 3 të vdekur në Kosovë, dyshohet se janë nga Shqipëria

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Raçë të Gjakovës në Kosovë. Express raporton se nga…
Kush do të prezantojë “Portokallinë” pas largimit të Eneda Tarifës

Kush do të prezantojë “Portokallinë” pas largimit të Eneda Tarifës

Portokalli” rifillon sezonin e ri së shpejti dhe vetëm pak kohë më parë, Eneda Tarifa tha se nuk do të…
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker