Ekonomia

Nafta bie në kuotat e paraluftës, çfarë po ndodh me çmimet shqiptare të karburanteve

Nafta bie në kuotat e paraluftës, çfarë po ndodh me çmimet shqiptare të karburanteve

Çmimet e naftës në bursat ndërkombëtare kanë shënuar një rënie të shpejtë javën e fundit, duke zbritur në nivelet e…
Kontrollet për drogë/ Policia “blindon” malësinë e Krujës, dëmtohet një efektiv gjatë punës

Kontrollet për drogë/ Policia “blindon” malësinë e Krujës, dëmtohet një efektiv gjatë punës

220 punonjës policie kanë kryer kontrolle masive në Krujë ditën e sotme , me qëllim parandalimin, evidentimin dhe goditjen e…
Kursi i Euros thyen rekord të ri, bie poshtë 117 Lekëve

Kursi i Euros thyen rekord të ri, bie poshtë 117 Lekëve

Kursi i këmbimit të Euros me Lekun theu sot një barrierë të re në rënie. Sipas kursit zyrtar të këmbimit…
Euro vijon rënien, arrin nivelin më të ulët historik

Euro vijon rënien, arrin nivelin më të ulët historik

Euro vijon rënien. Sipas kursit të këmbimit nga Banka e Shqipërisë, monedha europiane këmbehet sot me 116.97 lekë, niveli më…
Nafta arrin çmim rekord, 265 lekë/litri

Nafta arrin çmim rekord, 265 lekë/litri

Çmimi i naftës arrin rekord historik në vend, në 265 lekë për litër. Ky është niveli më i lartë i…
Ulen çmimet e naftës e benzinës me 6 lekë

Ulen çmimet e naftës e benzinës me 6 lekë

Çmimi i naftës dhe benzinës ka shënuar rënie këtë të martë, krahasuar me rishikimin e fundit të tre ditëve më…
A do të ulet më tej? Sot ndryshon sërish çmimi i naftës

A do të ulet më tej? Sot ndryshon sërish çmimi i naftës

Bordi i Transparencës do të mblidhet sërish këtë të hënë për të caktuar çmimin e karburanteve. Për herë të fundit,…
Shansi për Shqipërinë, prodhimi që mund të nxitet nga kriza e çmimeve

Shansi për Shqipërinë, prodhimi që mund të nxitet nga kriza e çmimeve

Vala e rritjes së çmimeve në tregjet ndërkombëtare për mallrat dhe shërbimet, në nivelet më të larta në 15 vjet,…
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker