Opinion

Këshilltarët izraelitë të Lulzim Bashës i sugjeruan Gaz Bardhit… të martohej

Këshilltarët izraelitë të Lulzim Bashës i sugjeruan Gaz Bardhit… të martohej

Gaz Bardhi është numri dy i Partisë Demokratike dhe për pasojë, një prej njerëzve më të rëndësishëm të kësaj partie.…
“Situata më e rëndë që më ka ndodhur”/ Preket Eni Çobani: Jam gati për të lotuar

“Situata më e rëndë që më ka ndodhur”/ Preket Eni Çobani: Jam gati për të lotuar

Në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në Gjyq” tek E Diela Shqiptare, në tvklan, kanë qenë një nuse dhe një vjehërr,…
Rama në një valë me Albin Kurtin: Mosnjohja e Kosovës, jo në favor të Serbisë!

Rama në një valë me Albin Kurtin: Mosnjohja e Kosovës, jo në favor të Serbisë!

Dje Albin Kurti tha një frazë që të përzgjodhëm edhe si titull: “Serbia duhet të fitoje pavarësinë nga Kosova”. Ishte…
Elton Arbana: Faleminderit Shijaku për besimin që i dhatë Kryeministrit Rama dhe Partisë Socialiste.

Elton Arbana: Faleminderit Shijaku për besimin që i dhatë Kryeministrit Rama dhe Partisë Socialiste.

Nuk ka fshehur entuziazmin dhe falenderimin e tij kryetari i bashkisë së Shijakut, Elton Arbana për fitoren historike të Partisë…
Majko thumbon Bashën/ Nxori nga zyra dy ish-nënkryetarët për dy ish-socialistë të stresuar

Majko thumbon Bashën/ Nxori nga zyra dy ish-nënkryetarët për dy ish-socialistë të stresuar

Ministri i Diasporës Pandeli Majko, ka thumbuar sot kreun e PD Lulzim Basha, pasi priti në zyrë dy ish-anëtarë të…
Nga Bledi Mane/ E dashur ambasadore, do votoj Tom Doshin, jo Fatmir Mediun

Nga Bledi Mane/ E dashur ambasadore, do votoj Tom Doshin, jo Fatmir Mediun

320 milionë dollarë ua rropën Shteteve të Bashkuara të Amerikës duke i gënjyer për armatimin. Predhat, fishekët, bombat kineze i…
E RËNDË/ Të shtëna me armë zjarri në një supermarket në SHBA, 10 të vrarë

E RËNDË/ Të shtëna me armë zjarri në një supermarket në SHBA, 10 të vrarë

Një person i armatosur ka vrarë të paktën 10 persona, përfshirë edhe një oficer policie. Ngjarja e rëndë ka ndodhur…
Deklarata e fortë e Pandeli Majkos: Do të largohem përfundimisht nga politika nëse nuk zgjidhem deputet

Deklarata e fortë e Pandeli Majkos: Do të largohem përfundimisht nga politika nëse nuk zgjidhem deputet

Ish-kryeministër, ish ministër i Mbrojtjes, tanimë Ministër i Shtetit për Diasporën, për herë të parë pas 30 vitesh si pjesë…
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker