Politikë

Meta: Më 12 nëntor t’i japim fund këtij regjimi, të shporret “Rilindja”

Meta: Më 12 nëntor t’i japim fund këtij regjimi, të shporret “Rilindja”

Kryetari i PL, Ilir Meta thotë se qeveria “Rama” ka shkatërruar biznesin dhe konkurrencën në vendin tonë. Nëpërmjet një postimi…
Basha pas takimit me delegacionin amerikan: Ja 3 çështjet për të cilat folëm

Basha pas takimit me delegacionin amerikan: Ja 3 çështjet për të cilat folëm

Kreu i PD Lulzim Basha në një deklaratë të shkurtër për mediat pas takimin e një delegacion amerikan zbuloi detaje…
I shoqëruar nga Çuçi, Rama homazhe për Saimir Hoxhën: Asgjë nuk e kompenson humbjen

I shoqëruar nga Çuçi, Rama homazhe për Saimir Hoxhën: Asgjë nuk e kompenson humbjen

Kryeministri Edi Rama i shoqëruar nga ministri i Brendshëm Bledi Çuçi ka zhvilluar homazhe në pallatin e Kongreseve në nder…
Yuri Kim uron Ramën: Mandati i tretë historik, SHBA pret të punojë intensivisht me ju

Yuri Kim uron Ramën: Mandati i tretë historik, SHBA pret të punojë intensivisht me ju

Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka uruar kryeministrit Edi Rama për nisjen zyrtarisht të detyrës së qeverisë. Duke e cilësuar si…
Kush është politikani me dosjet më të bujshme në Shqipëri?

Kush është politikani me dosjet më të bujshme në Shqipëri?

Dosjet e bujshme të politikanëve në “gjyqin” e emisionit “Bardh a Zi”. Kjo ishte tema e emisionit mbrëmjen e sotme…
Rama-kryebashkiakëve: Do të mbani përgjegjesi s’ka më gjoba, do bëjmë denoncime në SPAK

Rama-kryebashkiakëve: Do të mbani përgjegjesi s’ka më gjoba, do bëjmë denoncime në SPAK

Kryeministri Edi Rama këtë të premte ka zhvilluar një mbledhje me kryebashkiakët pas arrestimit të kryetarit të bashkisë së Lushnjës,…
Elton Arbana: Faleminderit Shijaku për besimin që i dhatë Kryeministrit Rama dhe Partisë Socialiste.

Elton Arbana: Faleminderit Shijaku për besimin që i dhatë Kryeministrit Rama dhe Partisë Socialiste.

Nuk ka fshehur entuziazmin dhe falenderimin e tij kryetari i bashkisë së Shijakut, Elton Arbana për fitoren historike të Partisë…
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker