Show Biz

Fejohet me biznesmenin në SHBA këngëtarja shqiptare (FOTO)

Fejohet me biznesmenin në SHBA këngëtarja shqiptare (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Barbana Dini, është fejuar. Thuhet se personi që i ka “rrëmbyer” zemrën është një shqiptar që jeton…
Rama takon Dua Lipën në Tiranë: Çfarë çike, të rrojë e të mbretërojë 100 vjet në fronin ku është ulur

Rama takon Dua Lipën në Tiranë: Çfarë çike, të rrojë e të mbretërojë 100 vjet në fronin ku është ulur

Kryeministri Edi Rama ka pritur në Tiranë artisten shqiptare me famë ndërkombëtare Dua Lipa. Përmes një statusi në rrjetet sociale,…
Fjolla Morina arrestohet në Prishtinë

Fjolla Morina arrestohet në Prishtinë

Ka përfunduar në prangat e Policisë së Kosovës mëngjesin e së hënës këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina. Telegrafi mëson…
Aleksia reagon për herë të parë pasi Romeo u kap mat me një vajzë bionde

Aleksia reagon për herë të parë pasi Romeo u kap mat me një vajzë bionde

Romeo Veshaj dhe Aleksia Peleshi kanë qenë në qendër të vëmendjes për shkak se janë përfolur se kanë nisur një…
Liani mbaroi kopshtin dhe mami Vesa nuk mund t’i mbajë lotët

Liani mbaroi kopshtin dhe mami Vesa nuk mund t’i mbajë lotët

Lian ka përfunduar kopshtin dhe mami Vesa është më e emocionuara. Këngëtarja ka ndarë disa foto me urimet e shokëve…
Pas ceremonisë përrallore në Maldive, Fjolla Morina dënohet me 6 vite burg

Pas ceremonisë përrallore në Maldive, Fjolla Morina dënohet me 6 vite burg

Fjolla Morina, e akuzuar për trafikim armësh dhe lëndësh narkotike është dënuar me 6 vite burg! Morina është kapur nga…
Si e bëri për vete Shkëlzen Jetishi “Miss Gjakovën”?

Si e bëri për vete Shkëlzen Jetishi “Miss Gjakovën”?

Shkëlzen Jetishi, për të gjjthë i njohur si Xeni, është një nga këngëtarët e mirënjohur të muzikës popullore në vend,…
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker