Sport

Sot prezantohet trajneri i ri i kombëtares kuqezi, FSHF falenderon Edy Rejan

Sot prezantohet trajneri i ri i kombëtares kuqezi, FSHF falenderon Edy Rejan

Edy Reja i le sot vendin trajnerit të ri të kombëtares shqiptare, i cili pritet të prezantohet më vonë gjatë…
Lajmi fundit : FSHF Zyrtarizon trainerin e ri te kombëtares

Lajmi fundit : FSHF Zyrtarizon trainerin e ri te kombëtares

Tashmë është zyrtare, braziliani Sivinjo është trajneri i ri i Kombëtares shqiptare. Lajmi është konfirmuar nga vetë FSHF nëpërmjet një…
Kastrioti mendon për Superioren,Trajneri Çela projekton rotacionin ndaj Vorës

Kastrioti mendon për Superioren,Trajneri Çela projekton rotacionin ndaj Vorës

Kastrioti dhe Vora janë dakordësuar për ndeshjen e parë të Kupës së Shqipërisë, e cila qe planifikuar për t’u zhvilluar…
Florian Marku fiton ndeshjen në ‘Air Albania’, ‘mposht’ meksikanin, fiton titullin ‘WBC'(FOTO)

Florian Marku fiton ndeshjen në ‘Air Albania’, ‘mposht’ meksikanin, fiton titullin ‘WBC'(FOTO)

Florian Marku është shpallur fitues i ndeshjes  në ‘Air Albania’ përball kundërshtarit meksikanit  Miguel Parra Ramirez.Pas 10 raundeve shumë të luftuara, …
Zyrtare: Nga Valencia në kategorinë e dytë sulmuesi gjen Vorën

Zyrtare: Nga Valencia në kategorinë e dytë sulmuesi gjen Vorën

Marius Zena është lojtari më i ri i Vorës në Kategorinë e Dytë. Sulmuesi 18 vjeçar pritet të tregojë cilësitë…
Zyrtare, Erzeni afron ish-mbrojtësin e Shkupit

Zyrtare, Erzeni afron ish-mbrojtësin e Shkupit

Erzeni po vijon punën për formimin e skuadrës, me të cilën do të përfaqësohet në Abissnet Superiore. Së fundmi ekipit…
Eksluzive :Isli Hidi është emri i madh që Vora kërkon për të forcuar portën.

Eksluzive :Isli Hidi është emri i madh që Vora kërkon për të forcuar portën.

mëson nga burime të sigurta se 41-vjeçarit i është bërë një ofertë konkrete nga drejtuesit e klubit dhe pritet që…
Klubi i Vorës me lëvizje të bujshme

Klubi i Vorës me lëvizje të bujshme

Klubi i Votës ka bërë një nga lëvizjet më të bujshme të merkatos së verës, teksa ka treguar se nis…
Përfundon ndeshja! Roma triumfon ndaj Feyenoord në stadiumin ‘Air Albania’ në Tiranë

Përfundon ndeshja! Roma triumfon ndaj Feyenoord në stadiumin ‘Air Albania’ në Tiranë

Përfundon 1 me 0 ndeshja në ‘Air Albania’. Roma ka triumfuar ndaj Feyenoord me një gol të shënuar nga Nicolo…
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker