Vora News

Kryebashkiaku Arbana motivon maturantët e ekselencës.

Kryebashkiaku Arbana motivon maturantët e ekselencës.

Kryebashkiaku Arbana motivon maturantët e ekselencës. Sot kryetari i bashkisë së Shijakut, Elton Arbana ka realizuar një takim me maturantët…
Gentian Picari gjatë takimit me sipërmarrës të bizneseve në Vorë…

Gentian Picari gjatë takimit me sipërmarrës të bizneseve në Vorë…

Gentian Picari postoi sot në rrjetet e tij sociale disa pamje të realizuara nga takimi i përjavshëm me sipërmarrësit e…
Rrezikon të çahet diga, 7 milionë banorë në ankth. Ja pamjet e frikshme! (FOTO)

Rrezikon të çahet diga, 7 milionë banorë në ankth. Ja pamjet e frikshme! (FOTO)

KINË – 12 persona kanë humbur jetën dhe mijëra të tjerë janë detyruar të braktisin banesat e tyre në Kinë,…
Ja si po vijon rindërtimi në Vorë, plane të reja, projekte në zbatim…

Ja si po vijon rindërtimi në Vorë, plane të reja, projekte në zbatim…

Prej disa kohësh çështja e rindërtimit në Vorë ishte në një pauz qetësie nga mediat, por jo në kantiniere. Punimet…
Shkuan për vizitë në Deçan, helmohet ish-kryeministri Hardinaj dhe familja e tij

Shkuan për vizitë në Deçan, helmohet ish-kryeministri Hardinaj dhe familja e tij

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është shprehur se ai dhe familja e tij ndodheshin në mesin e të helmuarve në…
Analiza për humbjen e zgjedhjeve fut në sherr demokratët, drejtuesit i kërkojnë llogari Gazment Bardhit

Analiza për humbjen e zgjedhjeve fut në sherr demokratët, drejtuesit i kërkojnë llogari Gazment Bardhit

Është shoqëruar me debate mbledhja e kryesisë së Partisë Demokratike pasditen e sotme. Gazetari Juxhin Mustafaraj bën me dije se…
E fundit/ Flakët masive përfshijnë një biznes në Fushë-Prezë…

E fundit/ Flakët masive përfshijnë një biznes në Fushë-Prezë…

Vetëm pak minuta më parë janë publikuar nga Vora News pamjet nga biznesi i përfshirë nga flakët në Fushë-Prezë. Nga…
Elton Arbana: Me mbështetjen e Kryeministrit do të çojmë deri në fund punët që kemi nisur në Shijak.

Elton Arbana: Me mbështetjen e Kryeministrit do të çojmë deri në fund punët që kemi nisur në Shijak.

Kryetari i bashkisë së Shijakut, Elton Arbana ka shprehur se me mbështetjen e Kryeministrit Rama do të përfundojmë të gjitha…
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker