Show Biz

Del rrallehere me te/ Rudina Magjistari publikon nje foto me bashkeshortin , ja si duket cifti i lumtur

Eshte nje nder moderatoret me te dashura te publikut shqiptar, Rudina Magjistari, eshte dhe mbetet nje nder moderatoret me te dashura nga ky publik. Me punen e palodhshme ajo arriti te kete sukses ne profilin e saj te punes si drejtuese e emisioneve ne televizionin shqiptar.

Rudina eshte teper aktive ne rrjetet sociale, ku shpesh e shohim te publikoje foto dhe ti ndaje me miqte e saj te instagramit , foto nga rutina ,puna ,apo jeta e saj. Por rrallehere e shohim moderatoren tone te dashur te publikoje foto me bashkeshortin e saj.

Kohet e fundit, Rudina ndau me miqte e saj ne rrjetin social instagram, disa foto me bashkeshortin e saj, nga shtepia e tyre moderne. Cifti duken shume te lumtur ne fotot qe Rudina ka publikuar.Rudina , vazhdon te mbetet nje nder moderatoret me te dashura te publikut shqiptar dhe nder personazhet me te njohura nga te gjithe personazhet qe jane pjese e showbizit shqiptar.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker