Politikë

Denoncimi i PD: Të sëmurët dergjen rrugëve, ish-ministri ha haviar…

Nënkryetari i PD-së Edi Paloka denoncon se në kohën që të sëmurët nga Covid dergjen rrugëve, ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj ha haviar.

Ne një status në Facebook, Paloka thekson se hajduti mburret se e ka shtruar tavolinën e tij, me paratë e vjedhura nga tenderat.

“Nuk ndalet  Ilir Beqaj , godet perseri…! Shikoni sesi mburret hajduti  se e ka shtruar me haviar sot. Sot, kur të sëmurët dergjen rrugëve! Luks per Ramen dhe miqte e tij, me paratë e vjedhura nga  tenderat dhe check-up në shëndetësi…Varferi, mjerim  dhe lotë për njerëzit!”, shkruan Paloka, ndërsa ka publikuar edhe një foto.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker