Aktualitet

Digjet gjatë natës një makinë e parkuar në Vlorë, dyshohet se zjarri iu vu qëllimisht

Një makinë e cila ishte e parkuar është djegur në orët e para të mëngjesit në lagjen “Partizani” në Vlorë. Policia njofton se automjeti tip “Audi”,  në pronësi të shtetases B. T.,  është shkrumbuar. Paraprakisht mendohet se zjarrvënia mund të ketë qenë e qëllimshme. Megjithatë deri më tani nuk ka asnjë informacion në lidhje me shkaqet e kësaj ngjarje.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker