Aktualitet

Digjet totalisht shtëpia në Milot, 7 anëtarë ishin brenda kur ra zjarri

Milot- Një shtëpi dy katëshe është përfshirë nga flakët e zjarrit në orët e vona të mbrëmjes së të mërkurës në Kurbin.Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur

në në Milot,Kurbin, ku ka rënë zjarr në banesën e shtetasit M.C. Fatmirësisht nga flakët nuk ka të lënduar vetëm dëme materiale.

Njoftimi i policisë

Më datë 21.07.2021, rreth orës 23:45, në Milot,Kurbin, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit M.C., ku ka vetëm dëme materiale. Mënjëherë kanë shkuar në vendngjarje shërbimet e Policisë dhe zjarrëfikses. Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker