Aktualitet

Dinamo zgjedh trajnerin e ri, nis përgatitja për skuadrën që do luajë në Superiore

Bledi Shkëmbi do të udhëheqë Dinamon në sezonin 2021-2022.

Edhe pse ende klubi blu nuk ka bërë prezantimin zyrtar të trajnerit korçar, ai ka nisur nga puna për të projektuar skuadrën që do të përballojë Superioren.

Bashkë me drejtuesit e klubit ai ka piketuar lojtarët që do të afrohen. Kjo javë pritet të ketë zhvillime në klubin blu, pasi mund të kemi edhe firmat e para në merkato që sapo ka nisur.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker