Show Biz

Donaldi i bën Borës dhuratën më të bukur, moderatorja i shpreh publikisht dashurinë!

Donald Veshaj dhe Bora Zemani prej mëse dy vitesh janë në një lidhje së bashku.Ata e kanë bërë publike lidhjen e tyre disa muaj më parë dhe tashmë i shohim shpesh herë duke komentuar apo bërë dedikime për njëri tjetrin.Donaldi ka menduar ti bëjë një dhuratë shumë speciale moderatores dhe këtë e ka postuar me një dedikim në instagram.Ai shihet teksa pikturon portretin e moderatores dhe ka treguar gjithë procesin e punës deri në përfundim, ndërsa shkruan: “Për ty Bora Zemani”, shoqëruar me një zemër.Përballë kësaj dhurate speciale, Bora nuk mund të rrinte në heshtje dhe krahas videos i shpreh dashurinë Donaldit teksa shkruan: “Të duaaa”, shoqëruar me disa emoji me fytyra me zemra.Vepra e tij është pëlqyer nga të gjithë miqtë dhe fansat e Donaldit të cilët e kanë komplimentuar për punimin e tij.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker