Aktualitet

E bujshme! Lorik Cana kërkon punë. ‘I bëj të gjitha, si pastrues dhe shofer’! Kush ia bëri ‘gropën’?

Një lajm i beftë vjen nga legjenda e kombëtares Lorik Cana.

Partnerja e Lorik-ut, Monica, ka ndarë në Instagram një video, në të cilën futbollisti shfaqet duke fshirë shtëpinë me një fshesë me korrent.

E ndërkohë që Loriku duket shumë i kujdesshëm dhe i përqendruar, bashkëshortja e tij italiane bën shaka duke shkruar në video :“Kërkoj punë, i bëj të gjitha, si pastrues dhe shofer”.

I ftuar në emisioni “Jashtë Loje” Cana ka rrëfyer momentin e veçantë se si e njohur bashkëshorten.

“Momenti i njohjes me bashkëshorten ishte në një restorant, ku ajo ishte ulur përballë meje dhe pothuajse për dy tre orë gjatë darkës, jemi parë dhe pastaj ja kam kaluar numrin tim nëpërmjet menaxheres së restorantit, jemi dëgjuar ndërkohë unë kam ardhë në Shqipëri dhe mbasi jam kthyer jemi takuar dhe tash jemi bashkë që 10 vjet më parë.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker