Aktualitet

E mitura rrëzohet nga pallati. 9-vjeçarja dërgohet me urgjencë në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mëngjes në Tiranë. Policia njofton se një fëmijë 9 vjeç ka rënë nga lartësia e pallatit ku banonte. Ngjarja ka ndodhur në bulevardin “Migjeni”.

Nga policia raportohet se 9-vjeçarja është dërguar me urgjencë në spital për të marrë ndihmë mjekësore. Grupi hetimor punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker