Aktualitet

E qëlluan ndërsa ndodhej në makinë me një vajzë, humb jetën i riu në Elbasan

Një vrasje ka ndodhur mbrëmjen e së martës në Elbasan. Burime bëjnë të ditur se një i ri është qëlluar ndërsa ndodhej në automjetin e tij e për pasojë ka ndërruar jetë.Mësohet po ashtu se i riu ndodhej në makinë, i shoqëruar nga një vajzë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Skënderbej”. 

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker