Aktualitet

E rëndë, 30-vjeçari hidhet nga ura në Tiranë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në mesditë tek ura e Institutit në Kamëz. Policia e Tiranës bën me dije se një i ri, në gjendje të rënduar psikologjike, është vetëhedhur nga ura e Institutit.

Mësohet se bëhet fjalë për shtetasin P.S., 30 vjeç. Ai është dërguar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker