Show Biz

E vogla shijon borën e parë, por mami Gigi nuk heq dorë nga zakoni.

Gigi Hadid vazhdon ta ruajë në maksimum privatësinë e të voglës së saj duke mos zbuluar as emër e as portret. Së fundmi Gigi ka ndarë një foto me vogëlushen, por nuk ka hequr dorë nga zakoni.

Gigi shfaqet duke pozuar në borë, e veshur me pallto të zezë, shall, kapele, maskë dhe me karrocën e bebes, të cilën e ka mbuluar plotësisht.

“Bora e saj e parë”-shkruan Gigi krah fotos.

E vetmja që e thyen rregullin e modeles është nëna e saj, Yolanda, e cila ka postuar shpeshherë foto me vogëlushen.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker