Aktualitet

Ekzekutoi dhëndrin në lokal/ Arrestohet autori, zbulohet profesioni i tij, ka lidhje me policinë

Mesditën e sotme Tirana u trondit nga një ngjarje e rëndë.Kudret Saliaj u ekzekutua nga vjehrri në një lokal të zonës pranë Gjykatës së Rrethit, pas procedurave të divorcit që kishte nisur me vajzën e tij.Sipas informacioneve, autori i vrasjes është Mexhit Picari, i cili më parë ka qenë punonjës policie.Mësohet se ai ruante objekte të rëndësisë së veçantë.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker