Art

Escobar mbërrin në Kryeministri, takohet me Ramën

Kujtojmë se Escobar më herët u takua me ministren për Europën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaccka dhe kryetarin e PD-së Lulzim Basha.

Zëvendës Ndihmës Sekretarin e Shtetit të SHBA, Gabriel Escobar ka mbërritur në Kryeministri ku do të takohet me kryeministrin Edi Rama.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker