Show Biz

Fejohet me biznesmenin në SHBA këngëtarja shqiptare (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Barbana Dini, është fejuar. Thuhet se personi që i ka “rrëmbyer” zemrën është një shqiptar që jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

“Prive.al” shkruan se djali në fjalë është një biznesmen me origjinë nga Shkodra. Madje jo vetëm kaq, pasi duket se ai i ka propozuar këngëtares dhe ajo ka thënë “po”.

Barbana ende nuk ka reaguar në lidhje me këto lajme, por në foton e profilit të “Instagram”-it ka vendosur një foto ku shfaqet duke u përqafuar me një mashkull, i cili është me kurriz.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker