Aktualitet

FOTO-Emri/ Ky është efektivi që u vra aksidentalisht nga djali 7 vjeçar

Ky është efektivi i policisë që u vra aksidentalisht nga djali i tij 7 vjeçar, teksa luante bilardo.

Roland Bicerri u qëllua me një plumb të vetëm, duke ndërruar jetë pak më vonë në spital.

Ngjarja u regjistruar rreth orës 13:25, në rrugën “Shyqyri Brari”, pranë Kopshtit Zoologjik.

Policia e Tiranës sqaron se efekti u qëllua aksidentalisht nga djali i tij i mitur.

Grupi Hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Veprimet hetimore po kryhen nën drejtimin e Prokurorit, nga SHÇBA dhe strukturat hetimore të DVP Tiranë.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker