Aktualitet

Gjendet një person i pajetë në Tufinë, policia në vendngjarje për të zbardhur detajet

Një person është gjendur i pajetë sot në Tiranë. Burime bëjnë të ditur se trupi i pajetë i personit është gjetur në rrugën “Myslym Keta” në Tufinë.

Policia ka bërë të ditur se personi i gjetur është pashenja dhune dhe i paidentifikuar. Aktualisht policia ndodhet në vendngjarje për për të zbardhur ngjarjen.

Njoftimi i plotë:

Tiranë/Informacion paraprak. Më datë 25.12.2020, rreth orës 14:16, në rrugën “Myslim Keta”, në një objekt është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhunë, një shtetas ende i paidentifikuar. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin e shtetasit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker