Aktualitet

Gjendet pa jetë një i ri në mes të rrugë, mister shkaqet (EMRI)

Një i ri 21-vjeçar është gjetur pa shenja jete në rrugë.

Ngjarja është raportuar në fshatin Karinë të Peqinit. Ishin kalimtarët që vunë re trupin e Renato Nebiut, dhe lajmëruan ambulancën.

Menjëherë u transportua në Spitalin e Durrësit, ku edhe është deklaruar zyrtarisht i pajetë.

Ende nuk dihen shkaqet e vdekjes, ndërsa trupi i të riu ndodhet ende në morg, në pritje të ekspertizës mjeko-ligjore.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker