Aktualitet

Greqia goditet nga tërmet i fortë. Ja sa ballë

Një tërmet i fortë i shkallës 4.5 ballë ka goditur Greqinë pak minuta më parë. Aplikacioni dëshmoi fuqinë, por autoritetet ende nuk kanë njoftuar per dëme të mundshme.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker