Kuriozitet

Horoskopi, e Premte 4 Dhjetor 2020

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.

Dashi

Dita fillon ngadalë, përpiquni të rikuperoni pasdite. Duhet të jeni më të qetë në punë, keni shumë përgjegjësi. Ju gjithashtu keni nevojë për qetësi në dashuri.

Demi

Ditë pozitive, ndiheni të fortë dhe të motivuar. Lajm i mirë për dashurinë, pasioni zgjohet dhe ju dhuron momente të paharrueshme.

Binjakët

Një ditë pak e rëndë dhe nervoze. Sot përpiquni të mos jeni argumentues, veçanërisht me partnerin tuaj. Bëni kujdes nga paratë – përpiquni të mos paguani më shumë.

Gaforrja

Ditë pozitive, ju jeni shumë më i qetë dhe i disponueshëm, madje edhe drejt dashurisë. Mundohuni të kuptoni se çfarë dëshironi dhe të bëni zgjedhjen tuaj.

Luani

Ditë e qetë dhe gjithashtu situatë e mirë në dashuri. Gjithçka po shkon sipas planit!

Virgjëresha

Ditë nervoze dhe e nënshtruar: përpiquni të jeni të kujdesshëm dhe peshoni mirë fjalët tuaja. Disa konflikte edhe në dashuri, ruani qetësinë!

Peshorja

Dita e rimëkëmbjes. Lajme të mira që vijnë. Ndoshta edhe një mirënjohje. Lajm i mirë edhe për sferën sentimentale.

Akrepi

Ditë pozitive dhe e rëndësishme në punë. Por edhe në dashuri gjërat po shkojnë mirë, ju keni gjetur dëshirën për të lënë veten të shkojë në emocione dhe pasion!

Shigjetari

Një ditë pak e nënshtruar, përpiquni të qëndroni të qetë. Bëni kujdes edhe në dashuri: është më mirë të heshtni për të shmangur ndërlikimet, numëroni deri në 100.

Bricjapi

Ditë pozitive. Kontakte të dobishme për të ardhmen. Lajm i mirë për çiftet e qëndrueshme, pasioni mbretëron sonte.

Ujori

Lajm i mirë për dashurinë. Zemrat e vetmuara kanë mundësinë të kenë takime të veçanta. Kushtojini vëmendje parave dhe mos i teproni me shpenzimet!

Peshqit

Ditë pozitive, në të cilën ju rigjeni dëshirën për të qenë me të tjerët dhe për të bashkëvepruar. Ju jeni më i qetë dhe i disponueshëm. Lajm i mirë për dashurinë, ju keni rizbuluar pasionin!

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker