Aktualitet

Humb jetën nga Covid 19 ish-deputeti i PD

Ka ndërruar jetë nga Covid 19, në moshën 70-vjeçare ish deputeti i PD, Bedri Çollaku.

Mësohet se ish-deputeti ishte i shtruar prej disa javësh në spital në Turqi, por pa mundur të fitojë betejën e Covid 19.

Lajmin për ndarjen nga jeta të Çollakut e ka bërë të ditur ish-guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker