Aktualitet

Humb jetën një person, ra në kontakt me energjinë elektrike

Një person ka humbur jetën tragjikisht në rrugën “Kongresi i Manastirit”, në Tiranë.

Burimet zyrtare saktësojnë se bëhet fjalë për 45-vjeçarin me inicialet Sh. H, i cili ra në kontakt me energjinë elektrike.

Për pasojë ai ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes.

Grupi hetimor dhe shërbimet e policisë po punojnë për të sqaruar rrethanat e ngjarjes.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker