Aktualitet

“Jeni diplomate e dobët”/ Adi Krasta nuk e kursen Yuri Kim: Për herë të parë shqiptarët janë të pafajshëm

Gazetari i njohur Adi Krasta nuk i ka kursyer kritikat për ambasadoren Yuri Kim pas vendimit të Shtetet e Bashkuara të Amerikës për të shpallur ish kryeministrin Sali Berisha “non grata”.

Moderatori i “A Show” te Tv Syri, e cilëson Yuri Kim si një diplomate të dobët.

“Madame AmbassAdor-Jeni një diplomate e dobët!” Zhvleresimi i ambasadorëve të huaj në Shqipëri është i pandalshëm. Për herë të parë shqiptarët janë të pafajshëm”, shkruan Krasta.

E hënë
9:00 am – 5:00 pm
E martë
9:00 am – 5:00 pm
E mërkurë
9:00 am – 5:00 pm
E enjte
9:00 am – 5:00 pm
E premte
9:00 am – 5:00 pm
E shtunë
Mbyllur
E diel
Mbyllur

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker