Show Biz

Ka akoma! Rita Ora po e paguan më shtrenjtë thyerjen e rregullave anti-covid

Një festë e vogël private i kushtoi shumë Rita Orës. Duke mos marrë parasysh që jetojmë në kohë pandemie, këngëtarja mblodhi miqtë e saj për një darkë pak ditë më parë, me rastin e ditëlindjes. Lajmi bëri bujë në mediat e huaja dhe Rita u detyrua të kërkojë falje. Madje këngëtarja pagoi edhe 10 mijë pound gjobë. Por prisni se paska akoma!

Tani radio britanike “Exe” ka vendosur të mos transmetojë më këngët e Ritës, për shkak të veprimit të saj. E ku ka më keq për një artist, që të ndëshkohet me mos transmetim këngësh!

Nga ana tjetër Rita po heton se kush nga miqtë e saj e nxorri zbuluar dhe tregoi për festën, por deri tani nuk ka marrë asnjë informacion.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker