Aktualitet

Kandidatja e PD-së: Zoti Basha, nëse ne humbim jep dorëheqjen

Oriela Nebiaj, kandidatja për deputete e PD-së ka kërkuar live ne “Opinion” që Lulzim Basha të japë dorëheqjen nëse humb në zgjedhjet e 25 Prillit.Duke iu drejtuar kameras, Nebiaj tha: “A mund t’i kërkoj Lulzim Bashës live që nëse humb zgjedhjet të japë dorëheqjen”?

Më tej ajo vazhdoi: “Zoti Basha ne do fitojmë 18 mandate të sigurta, dhe të lutem nëse ne humbim, jep dorëheqjen”.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker