Opinion

LAJM I FUNDIT/ Sandër Lleshaj rrëfen dramën e jetës: Edhe unë kam humbur një fëmijë…kjo më shtyu të dorëhiqem

Sandër Lleshaj: Edhe unë kam humbur një fëmijë. Ajo që ndodhi për shkak të një veprimi të gabuar të një efektivi, ëm ka dhembur. Ka ndodhur për shkak të neglizhencës së policisë, kjo më shtyu që të jap dorëheqjen dhe e di se çfarë është kjo dhimbje. Është një dhimbje e madhe. Nuk e kam treguar kurrë më parë këtë gjë.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker