Aktualitet

LAJMI I FUNDIT/ Grabitet një banesë tek ‘Shallvaret’, autorët marrin para dhe bizhuteri

Tiranë- Një grabitje raportohet të ketë ndodhur në Tiranë. Mësohet se në rrugën “Reshit Çollaku” në zonën e Shallvareve, persona ende të paidentifikuar kanë hyrë me thyerje në banesën e një 53-vjeçareje dhe kanë marrë bizhuteritë dhe një shumë parash.Policia bën me dije se po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker