Aktualitet

LAJMI I FUNDIT/ I vihet tritoli një banese në Fushë Krujë, pakoja gjendet e pashpërthyer

Krujë- I është vënë tritoli gjatë natës një banesë në Fushë-Krujë.

Sipas policisë raportohet se rreth 

orës 23:25 të mbrëmjes së djeshme, në fshatin Halil, Fushë Krujë, në ambientin e jashtëm të banesës, pronari Alfred Voga ka konstatuar një pako të vogël ku brenda saj kishte lëndë të dyshuar plasëse.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punohet për sqarimin dhe dokumentin e rrethanave të këtij rasti, identifikimin dhe kapjen e autorit.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker