Aktualitet

LAJMI I FUNDIT/ Makina përplas kalimtaren në rrugën dytësore Tiranë-Vorë, gruaja ndërron jetë në spital

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën dytësore Tiranë-Vorë.

Raportohet se viktima ka mbetur e 

shtrirë në tokë, pasi është përplasur nga një makinë. Nga pamjet shihet se është përplasur një grua, e cila siç njofton policia, ka ndërruar jetë në spital.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 20.09.2021, rreth orës 11:10, në rrugën dytësore Tiranë-Durrës, mjeti me drejtues shtetasin maqedonas V. G, ka përplasur këmbësoren shtetasen D. H., rreth 66 vjeçe, e cila për pasojë ka ndërruar jetë në spital.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker