Aktualitet

LAJMI I FUNDIT/ ‘Unë jam Klodiani’, sot pritet të jepet masa e sigurisë për 4 të arrestuarit në Durrës

Durrës- Ditën e sotme pritet të jepet masa e sigurisë për katër protestuesit që morën pjesë në protestat e mbajtura në qytet për vrasjen e 25- vjeçarit, Klodian Rasha nga efektivi i policisë.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker