Aktualitet

Lëkundje tërmeti në Tiranë, ja sa ishte magnituda

Lëkundje tërmeti janë regjistruar pak minuta më parë në Tiranë. Tërmeti ishte në magnitudën 3.0 të shkallës rihter. Epiqendra ishte në fshatin Durisht, pranë Petrelës.

voradmin

Misioni i Vora News është informimi i publikut duke u nisur nga disa kritere: depolitizimi, angazhimi për paanësi dhe ndershmëri do të jetë një kategori e re dhe e identifikueshme e gazetarisë ku qëllimi i saj është të sigurojë një analizë të saktë dhe të paanshme të deklaratave, në mënyrë që të korrigjojë perceptimet e gabuara tek audienca dhe të rrisë njohuritë e publikut mbi çështje e rendesishme te aktualitetit. Gazetaria drejt rikthimit tek misioni i saj!
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker